Samolepící tapety - fólie

Samolepící tapety se staly v mnoha domácnostech nepostradatelnou součástí interiéru. Mezi jejich hlavní výhody patří samozřejmě design, který často vypodobňuje povrchy jako dřevo či mramor, ale hlavně pro jejich snadnou aplikaci, údržbu a samozřejmě nízkou cenu. Jsou vyrobeny z kvalitních odolných materiálů, který je pevný a odolný vůči oděru. Můžete je tak umístit opravdu na jakýkoli hladký suchý povrch jako je sklo, plast, laminát, lakované dřevo, plech a podobně. Využití těchto samolepících tapet je hned několik a fantazii se meze nekladou. Ať už potřebujete oživit zašlou skříň, staré bytové jádro, vyzdobit dětský nábytek či kuchyňskou linku, samolepící tapety Vám budou skvělým pomocníkem!

Samolepící tapety na nábytek

Máte doma starší nábytek, který se Vám už nelíbí a na nový nemáte vyhrazené finance? I starší nábytek může vypadat dobře. Aplikaci zvládne každý, jelikož se nejedná o náročnější práci. Materiál, ze kterých jsou samolepící fólie vyrobené, je omyvatelný, takže ho lze snadno a V naší nabídce si můžete vybrat z různých motivů, které jsou za výhodné ceny. Aplikace je možná pouze na hladké plochy, které jsou rovné, bez jakéhokoliv narušení. Vybírat můžete z novinek, ale z výprodejů, které jsou za výhodné ceny. Nyní je jen na Vás, abyste zvolili správný design a úpravy mohou začít.

Samolepící fólie vhodné na sklo, plast, laminát, umakart atd.

Chcete změnit interiér ve Vašem domově? Díky tapetám můžete změnit vzhled nejen nábytku, ale i jiných částí ve Vašem bytě či domě. Máte doma starší panelákovou koupelnu, která je vyroben z umakartu a nemáte na větší kompletní rekonstrukci a stávající styl se Vám už nelíbí? I v tomto případě jsou vhodné samolepící tapety, které kompletně změní styl Vaší koupelny. Aplikace se nemusíte vůbec obávat, snadno sloupnete ochrannou část a poté lehce nalepíte na požadovanou plochu. Aby byl Váš nákup výhodný, připravili jsme pro Vás slevy, které Vám ušetří peníze a Vy budete spokojeni, že jste nakoupili levně.


Seřadit dle:
Pouze produkty skladem
V této kategorii není prozatím žádné zboží.