Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy a jsou zobrazeny na webových stránkách internetového obchodu www.na-zed-tapety.cz.

 

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká dodáním zboží.

 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

K potvrzení objednávky dochází elektronicky po odeslání objednávkového formuláře. Kupující obdrží potvrzení objednávky do svého e-mailu, který vyplní v objednávkovém formuláři.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

  • Dobírka - při převzetí zboží od přepravce.
  • Bankovním převodem - po uhrazení zálohové faktury na náš bankovní účet, bude objednané zboží dodáno na Vaši adresu.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Objednané zboží Vám zašleme obchodním balíkem České pošty.

Při objednávce nad 1 500,- Kč je poštovné a balné ZDARMA.

Při objednávce nižší než 1 500,- Kč:

  • Poštovné a balné na dobírku: 109,- Kč.
  • Poštovné a balné při platbě předem: 89,- Kč.

 

DODACÍ LHŮTA

Zboží skladem expedujeme obvykle do 24 hodin (jen vyjímečně do 48 hodin) a Česká pošta ho doručí následující den. U ostatního zboží je dodací lhůta uvedena v kartě zboží.

 

REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Daňový doklad, který obdržíte se zbožím, slouží zároveň jako záruční list. Záruční lhůta, která činí u spotřebního zboží 24 měsíců, začíná běžet převzetím zboží.

Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. U tapet prosím také překontrolujte, že se u stejného vzoru tapety shoduje sériové číslo na všech rolích (jinak by mohl být rozdíl v barevném odstínu). Doporučujeme zboží překontrolovat bezprostředně po převzetí přímo na poště, kde lze případné vady reklamovat. Po převzetí zboží nelze brát na pozdější reklamace zřetel.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a nevztahuje se na vady vzniklé nesprávným použitím výrobku, zejména špatnou aplikací a nesprávný skladováním.

Jestliže je tapeta vyjmuta ze svého originálního obalu, je s ní manipulováno, je aplikována na zeď či jiný povrch, její reklamace již není možná. Jakmile je samolepka sejmuta z podkladu, její reklamace není možná. V obou případech se jedná o specifické zboží.

 

Postup při reklamaci:
Informujte nás o reklamaci prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky - viz sekce Kontakty. Nejlépe je počkat na vzájemnou domluvu, jak postupovat dále při reklamaci, protože v některých případech se nám podaří věc vyřídit i bez nutnosti odesílání zboží k nám. Většinou je však třeba abychom reklamované zboží obdrželi, v takovém případě: Zboží zašlete jako doporučený balík nikoliv dobírkou na naši adresu s dokladem o nabytí reklamovaného zboží. Reklamace doporučujeme zasílat doporučeně v pevném obalu, aby nedošlo k poškození během přepravy.Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy doručením zboží prodejci.

 

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka - fyzické osoby

Každá fyzická osoba má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek.

Zašlete nám zboží s písemnou zprávou obsahující informaci o odstoupení od smlouvy. Pro kladné vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy musí být splněno:

 

  • Zboží musí být kompletní, nepoškozené ani jinak znehodnocené, v originálním nepoškozeném obalu,
  • k reklamaci přiložte námi vystavený prodejní doklad nebo jeho kopii,
  • uveďte číslo svého bankovního účtu.

 

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku), doporučujeme pojistit. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek neakceptujeme odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze České poště. (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

 

PROVOZOVATEL OBCHODU

Internetový obchod www.na-zed-tapety.cz je provozován společností PRAMACO, s.r.o., se sídlem Zvěřinova 3413/12, 130 00 Praha 3 - Strašnice, IČ: 28256484, DIČ: CZ28256484. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 135764.