Mramor

Rádi byste zrenovovali nějaký nábytek, kuchyňskou linku nebo dveře a nemáte zrovna moc velký rozpočet? Máme pro Vás skvělé řešení. Pro milovníky decentního designu jsme do nabídky zařadili samolepící tapety folie motiv mramoru. Jedná se o vhodnou variantu, která zkrášlí každý domov. V jakých místnostech využijete samolepící tapety folie motiv mramoru? Velmi často jsou používané především k renovaci kuchyňských linek nebo koupelen.

Ideální dekorace pro hladké plochy

Nejste si jisti, zda je možné použít samolepící tapety folie motiv mramoru na Vámi vybraný povrch? Pokud jste se rozhodli pro renovaci hladkých povrchů, určitě jsou samolepící tapety folie motiv mramoru vhodné. Hlavní výhodou je přijatelná cena, za kterou je u nás pořídíte. Vybírat můžete z motivů, které mají decentní vzhled. Další výhodou je snadná aplikace, kterou zvládne každý, i když nepatříte mezi profíky v tapetování.

Snadná aplikace - skvělé výsledky

Bojíte se aplikace? Vůbec nemusíte, tuto činnost zvládne i úplný laik. Jedná se o samolepící tapety folie motiv mramoru, u kterých stačí sundat ochrannou folii a už jen nalepovat. Věříme, že díky těmto tapetám dostane Vaše zařízení nový rozměr a vzhled. 


Rozměry
Značka
Seřadit dle:
Pouze produkty skladem
V této kategorii není prozatím žádné zboží.