Laminované plakáty

Jde o z obou stran fólií laminované papírové plakáty doplněné o dvě závěsné lišty z polyetylénu (PET). Lišty jsou bílé, 1,5 cm široké a součástí jsou i dva závěsné úchyty. Hledáte do svého nového bytu nějakou pěknou dekoraci? Co takhle si zaplnit kousek zdi a pověsit tam místo klasického obrazu laminovaný plakát? Plakát plně nahradí funkci obrazu a není ani tak finančně náročný. Díky tomu, že laminované plakáty nejsou drahé, je možné si jich zakoupit více a střídat je podle nálady. Případně podle dekorace, kterou v dané místnosti máte.

 

Vhodné do každé místnosti

Chcete plakát také do kuchyně? Ale myslíte si, že vlhkem a teplem od vaření se zkroutí a budete ho moci za chvíli vyhodit? V tom případě Vám doporučujeme zakoupit laminovaný plakát, který má díky oboustranné laminaci prodlouženou životnost, zmenšenou náchylnost na poškození a hodí se právě tak i do kuchyně. Velmi snadno se také udržuje, stačí laminovaný plakát otřít navlhčeným hadříkem.

Velký výběr

Vybíráte si obraz a zdají se Vám být drahé? Podívejte se do naší nabídky, kde naleznete laminované plakáty v široké škále motivů za výhodné ceny. Jsou k dispozici plakáty s přírodou a světovými památkami. Nevíte, který vybrat? Nevadí, objednejte si jich více, protože jsou i se slevou až 48%. Nebude Vás tak bolet, když si zakoupíte více variant nebo do různých pokojů. Pokoj s laminovaným plakátem bude hned veselejší.


Materiál
Rozměry
Značka
Seřadit dle:
Pouze produkty skladem
V této kategorii není prozatím žádné zboží.