Závěs metrážový Manuel 361124/001

Závěs metrážový Manuel 361124/001

Dekorační látka vhodná na ušití závěsů, povlaků na polštářky a dalších textilních doplňků. Tento závěs stříháme do vzoru tak, aby navazoval (po zatažení závěsu jsou pruhy totožné) a účtujeme skutečně střižené množství.

Oxford je kvalitní a zákazníky velmi oblíbená látka, která vzhledově připomíná režnou látku. Oxford je svým vzhledem i vlastnostmi ideální na závěsy a další bytový textil. Jde o látku, která je pevná a současně měkká, příjemná na dotek, nemačkavá a přirozeně splývá.

U metrážových závěsů si zvolíte výšku dle vašich potřeb, šířka je daná. Rádi Vám také poskytneme tyto služby: našití stužky na horní okraj nebo obšití okrajů. Pokud si ve své objednávce zvolíte zaslání zboží bez dodatkových služeb, je třeba počítat s tím, že dostanete pouze látku v daném rozměru.

 

Pokud ve své objednávce zvolíte služby obšití, našití řasící stužky atd., obvykle odesíláme toto upravené zboží přibližně za 5 pracovních dní. Při vyšším množství aktuálních objednávek bývá v některých případech doba expedice kolem 10 pracovních dní.

Materiál: 100% polyester

Kód: 361124/001
Značka: Ostatní

Metrážové zboží

Rozměr Cena za metr Druhý rozměr Počet ks Služby Cena celkem
šířka
Skladem
Cena s DPH:
Doporučená cena s DPH:
300 Kč
Naše cena bez DPH:
155 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
188 Kč
Sleva: 
- 37%
Zadejte výšku v cm
(1.00 m)
Množství (ks)


(Našití stužky, obšití)
188
Celkem za vybrané položky s DPH