Závěs metrážový Giorgio 34936/007

Závěs metrážový Giorgio 34936/007

Dekorační látka vhodná na ušití závěsů, povlaků na polštářky a dalších textilních doplňků. Látka má šedou barvu s výrazným abstraktním vzorem.

Oxford je kvalitní a zákazníky velmi oblíbená látka, která vzhledově připomíná režnou látku. Oxford je svým vzhledem i vlastnostmi ideální na závěsy a další bytový textil. Jde o látku, která je pevná a současně měkká, příjemná na dotek, nemačkavá a přirozeně splývá.

Blackout je třívrstvá zatemňující látka, která téměř nepropouští světlo. Prostřední vrstvu tvoří černá příze, která však není z vnějšku viditelná. Látka Blackout je pevná a současně měkká. Materiál Blackout má gramáž 225 g/m².

Satinet je mírně lesklá látka velmi příjemná na dotek, hladká a jemná. Materiál Satinet má gramáž 165 g/m².

U metrážových závěsů si zvolíte výšku dle vašich potřeb, šířka je daná. Rádi Vám také poskytneme tyto služby: našití stužky na horní okraj nebo obšití okrajů. Pokud si ve své objednávce zvolíte zaslání zboží bez dodatkových služeb, je třeba počítat s tím, že dostanete pouze látku v daném rozměru.

Pokud ve své objednávce zvolíte služby obšití, našití řasící stužky atd., obvykle odesíláme toto upravené zboží přibližně za 5 pracovních dní. Při vyšším množství aktuálních objednávek bývá v některých případech doba expedice kolem 10 pracovních dní.

 

Materiál: 100% polyester

Kód: 34936/007
Značka: Ostatní

Metrážové zboží

Rozměr Cena za metr Druhý rozměr Počet ks Služby Cena celkem
šířka
Skladem
Cena s DPH:
Doporučená cena s DPH:
1 000 Kč
Naše cena bez DPH:
155 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
188 Kč
Sleva: 
- 81%
Zadejte výšku v cm
(1.00 m)
Množství (ks)


(Našití stužky, obšití)
188
Celkem za vybrané položky s DPH