Dřevo

Chcete si udělat radost novým nábytkem, ale přijde Vám moc drahý? Jestliže je Váš nábytek ještě zachovalý, ale už se Vám designově nelíbí, zvolte možnost si ho předělat pomocí samolepící tapety s motivem dřeva. Nevyjde Vás to ani nijak draze a budete mít ze staronového kousku určitě velkou radost. Samolepící tapety - dřevo jsou stále moderní, takže se nemusíte bát, že byste s tím něco zkazili.

Hodí se skoro na vše

Přemýšlíte na co je tak použít? Nejvíce samolepící tapetu s motivem dřeva zákazníci využívají na předělání starého nábytku či dveří. Abyste ji za krátkou dobu nemuseli vyměňovat, tak je dobré ji aplikovat na hladké, čisté a suché plochy. Nejprve tedy nábytek či dveře pořádně zbruste, odmastěte a zbavte všech nečistot. Jakmile k Vám přijdou první návštěvníci, budou se kochat novým nábytkem, kdy Vy jim pak můžete říci, že je to potažené pouze samolepící tapetou s motivem dřeva.

Za nízké ceny velké věci

 

Nemáte moc financí na to, abyste si pořídili nový nábytek? Nevadí, stačí mít jen skvělý nápad. K tomu Vám dopomůžou námi nabízené samolepící tapety s motivem dřeva, které ze starého kusu nábytku udělají hned nový. Samozřejmě, že se to neudělá samo, ale tím větší radost budete mít, že jste si ho polepili sami a vytvořili tím nový kousek do Vaší domácnosti.


Rozměry
Značka
Seřadit dle:
Pouze produkty skladem
V této kategorii není prozatím žádné zboží.