Časté dotazy

Je nákup u nás výhodnější než v kamenném obchodě?

 

Domníváme se, že koupit si tapety na zeď, samolepky na zeď, fototapety, plakáty, dětské dekorace na zeď a další zboží v našem e-shopu pro Vás i oproti kamenným obchodům znamená jen samá pozitiva. Např. tapety u nás můžete rychle a pohodlně vybrat z velmi široké nabídky pomocí filtru – lze vybírat podle stylu, barvy, vzoru, materiálu, značky či ceny vámi požadované tapety na zeď. Není třeba hodiny listovat těžkými katalogy tapet v několika obchodech. Pokud si chcete vhodnost vybrané tapety ověřit i doma není třeba tajně odtrhávat z katalogu – u nás si jen vyberete zboží, které vás zaujalo a my vám vzorky zašleme. Můžete se také inspirovat širokou galerií obrázků tapet v interiéru. Koupit si u nás tapety na zeď, samolepky na zeď, fototapety, plakáty i všechno další zboží pro Vás samozřejmě znamená také výraznou finanční úsporu.

 

 

Je lépe tapetovat sám nebo využít služeb profesionálního tapetáře?

 

Tuto otázku Vám pomůže zodpovědět přečtení návodu Jak tapetovat (v sekci Návody a rady). Náročnost tapetování ovlivňuje mimo jiné i materiál zvolené tapety - práce s vliesovými tapetami je méně náročná než například lepení papírových tapet.

 

 

Je zboží v naší nabídce opravdu kvalitní ?

 

Tapety, samolepky, fototapety, plakáty, dětské tapety a další dekorace jsou většinou součástí Vašeho bytu (často součástí dětského pokojíčku) a velmi důležitá je jistota zdravotní nezávadnosti a kvality. Prodáváme pouze značkové zboží prověřených evropských výrobců. V naší nabídce najdete značky RASCH, A.S. CREATION, D-C-FIX, KOMAR, SPIRIT, DECOFUN, AGF a další.

 

 

Lze koupené zboží reklamovat ?

 

Samozřejmě. Podrobnosti viz. Obchodní podmínky.

 

 

Z jakých materiálů se bytové tapety vyrábí ?

 

Základní rozdělení tapet dle použitého materiálu je: papírové tapety - vliesové tapety - vinylové tapety. Pro podrobnosti se podívejte na Druhy tapet.

 

 

Jsou lepší papírové tapety, vliesové tapety nebo vinylové?

 

Obecně lze říci, že papírové tapety na zeď jsou méně odolné a hůře se s nimi pracuje. Papírové tapety jsou, ale většinou levnější.

Vliesové tapety jsou omyvatelné, stálobarevné a lépe zpracovatelné než tapety papírové.

Vinylové tapety jsou oceňovány pro svoji odolnost, barevnou stálost a snadnou údržbu.

Vinylové a vliesové tapety bývají dražší než tapety papírové.

zpět