Závěs metrážový Hugo 360920/3110

Závěs metrážový Hugo 360920/3110

Dekorační látka vhodná na ušití závěsů, povlaků na polštářky a dalších textilních doplňků. Látka má výrazný moderní vzor v béžové barvě.

Oxford je kvalitní a zákazníky velmi oblíbená látka, která vzhledově připomíná režnou látku. Oxford je svým vzhledem i vlastnostmi ideální na závěsy a další bytový textil. Jde o látku, která je pevná a současně měkká, příjemná na dotek, nemačkavá a přirozeně splývá.

U metrážových závěsů si zvolíte výšku dle vašich potřeb, šířka je daná. Rádi Vám také poskytneme tyto služby: našití stužky na horní okraj nebo obšití okrajů. Pokud si ve své objednávce zvolíte zaslání zboží bez dodatkových služeb, je třeba počítat s tím, že dostanete pouze látku v daném rozměru.

 

Pokud ve své objednávce zvolíte služby obšití, našití řasící stužky atd., obvykle odesíláme toto upravené zboží přibližně za 5 pracovních dní. Při vyšším množství aktuálních objednávek bývá v některých případech doba expedice kolem 10 pracovních dní.

Materiál: 100% polyester

Kód: 360920/3110
Značka: Ostatní

Metrážové zboží

Rozměr Cena za metr Druhý rozměr Počet ks Služby Cena celkem
šířka
Skladem
Cena s DPH:
Doporučená cena s DPH:
1 000 Kč
Naše cena bez DPH:
155 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
188 Kč
Sleva: 
- 81%
Zadejte výšku v cm
(1.00 m)
Množství (ks)


(Našití stužky, obšití)
188
Celkem za vybrané položky s DPH


Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/na-zed-tapety.cz/na-zed-tapety.cz/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.